postheadericon Rudens derliaus šventė Domeikavos vaikų ir jaunimo centre „Neris“

Ketvirtadienį, spalio 17 dieną, Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“ kartu su Šeimos gerovės skyriumi šventė įpusėjusį rudenį. Ta proga buvo surengta „Rudens derliaus šventė“. Šventės akcentai buvo rudens gėrybių stalai su duona, žolelių sviestu, namine duonos gira, daržovių troškiniu, obuolių pyragu. Dalyviai, kad pasivaišinti rudeninėmis gėrybėmis, turėjo sudalyvauti „protų mūšyje“ – atspėti ne vieną, gudriai suregztą mįslę, pasidalinti patarlėmis apie darbą ir duoną. Šventės šeimininkės buvo dvi pelės Miša (centro „Neris“ vadovė Dalia Vilkevičiūtė) ir Zita (Šeimos gerovės skyriaus vedėja socialiniams reikalams Rasa Bujienė).

Į svečius atvyko nuolatiniai draugai – Domeikavos policijos nuovados apylinkės inspektorius Gintaras Karlauskas, Kauno rajono komisariato prevencijos poskyrio specialistas Darius Joneikis, Kauno r. socialinių paslaugų centro direktorė Lina Marozaitė, naujai įsikūrusios Raudondvario bendruomenės pirmininkė Jurga Petrauskienė, Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalusis stalas“ atstovas Donatas Smailys.

Šiais metais Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“ švenčia 10 gyvavimo metų jubiliejų, todėl visos šventės ar renginiai dedikuojami būtent gimtadieniui. Šia proga pakvietėme nuolatinius šventės rėmėjus bendruomenės atstovę Valdą Niedvarienę, seimo nario Donato Jankausko padėjėją Reginą Lukoševičienę. Visi atvykę į svečius atvežė nemažai dovanų: atšvaitų, knygų, saldainių. Kiekviena dovana praskaidrina ir atnaujina mūsų kasdieninę veiklą, kuri kasmet pasipildo vis naujais užsiėmimais. Šiais metais vėl džiaugiamės lipdydami molį, įvairiomis technikomis margindami įvairius gaminius (dekupažas), šokdami, tikimės, kad prasidėjus ilgiems žiemos vakarams sušilsime veldami iš vilnos. Labai džiaugiamės stalo futbolo stalu, kurį centras įsigijo iš bendruomenei skirtų lėšų, atėjusių iš gyventojų 2 procentų paramos. Vaikai labai džiaugiasi šiuo žaidimu.

Dėkodami rėmėjams ir draugams norime paminėti ir „didžiuosius banginius“, kurių dėka laikosi ir gyvuoja centro veikla. Tai Kauno rajono savivaldybės administracija (socialinių paslaugų skyrius), kuri išlaiko vieno socialinio darbuotojo etatą, LR Socialinių paslaugų ir darbo ministerija, kuri taip pat finansuoja centro veiklą pagal priemonę „Plėsti vaikų dienos centrus savivaldybėse, teikiant nestacionarias dienos socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir šeimoms, įgyvendinant Vaiko gerovės 2013-2018 m. programos ir jos įgyvendinimo priemonių planą”.

Džiaugiamės visais, kurie prisideda prie centro gyvavimo, tikrai prisimename kiekvieną, kuris bet kokia parama ar paslauga prisideda prie centro gyvavimo. Nuoširdžiai visiems dėkojame ir tikimės susitikti kituose renginiuose ar šventėse, bendruomenės susitikimuose.

Parengė

Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ vadovė Dalia Vilkevičiūtė.